Hotely

 

Na této stránce se zobrazily hotely ze všech kategorií pro danou zemi. Pokud chcete filtrovat podle kategorie, klikněte na kategorii v levém sloupci.


Rakousko Hotel Hochschober hotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superior

Hotel Hochschober Hotel Hochschober

Lázeňský hotel pro všechny věkové kategorie Hotel Hochschober se nachází v 1763 m nad mořem v nádherném klidném a tischém místě na hoře Turracher Höhe v Rakousku, přímo na hranici mezi rakouskými státy Korutany a Štýrskem.

Česká republika Hotel Frymburk hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Hotel Frymburk Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Rozkládá se na břehu Lipenské přehrady ve stejnojmenném městečku Frymburk, na ploše 6,5 ha v nadmořské výšce 740 m. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb.

Česká republika Hotel Radium Palace hotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdy

Hotel Radium Palace Hotel Radium Palace

Lázeňský hotel Radium palace se nachází v Lázních Jáchymov, prvních radonových lázních na světě. Hotel poskytuje klientům komplexní lázeňskou péči, tedy léčení, ubytování a stravování.

Německo Göbels Schlosshotel hotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězd

Göbels Schlosshotel Göbels Schlosshotel

Kdo chce jednou vypnout a každodenní starosti nechat doma, aniž by se musel vzdát pohodlí, na které je zvyklý, kdo si chce vychutnat překvapivé kulinářské zážitků a užít si pobyt ve skvěle vybavenémo hotelu, tomu doporučujeme návrat do starých časů v hotelu „Prinz von Hessen“.

Slovensko Wellness Hotel Chopok hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Wellness Hotel Chopok Wellness Hotel Chopok

Luxusní, nově otevřený Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách svým interiérem a vysokým standardem poskytovaných služeb uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Reklama


© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz