Wellness hotely

Wellness hotely - ilustrační fotoWellness hotely se zaměřují na nejmodernější přístup ke zdraví člověka. Zdůrazňují hlavně lidskou psychiku a její obrovský vliv na náš zdravotní stav. Nejmodernější léčebná zařízení a stoprocentně profesionální přístup personálu Vám pomohou dosáhnout kýžené harmonie těla, ducha a mysli.

 

Německo Tropical Island hotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězd

Tropical Island Tropical Island

V nejvetší samostatné hale na světe se na 66,000 metrů čtverečních rozprostírá tropická zážitková a saunová krajina, kde mužete bájecně relaxovat a zažívat okamžiky jako v opravdových tropech.

Švýcarsko Lindner Hotels & Alpentherme Leukerbad hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Lindner Hotels & Alpentherme Leukerbad Lindner Hotels & Alpentherme Leukerbad

Hotely Lindner Hotels & Alpentherme Vás očekávají v centru městečka Lenkerbad. Můžete se těšit na bezplatné používání wellness a fitness zařízení, na přímý a rovněž bezplatný vstup do termálních lázní Alpentherme a na 2 restaurace.

Rakousko Royal Spa Kitzbühel Hotel Jochberg hotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězd

Royal Spa Kitzbühel Hotel Jochberg Royal Spa Kitzbühel Hotel Jochberg

Hotel Royal Spa Kitzbühel Vám nabízí moderní a mimořádně luxusní, pohodlný pobyt s rafinovaným tyrolským nádechem. Hotel uprostřed nedotčené přírody, s výhodnou polohou na úpatí hory přímo u sjezdovky, se těší na Vaši návštěvu.

Česká republika Hotel Francis hotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdy

Hotel Francis Hotel Francis

Hotel Francis leží v srdci Františkových Lázní. Díky tomu za pouhou minutu dojdete k modernímu aquaparku „Aquaforum”, dvě minuty vám stačí k lázeňskému divadlu a do pěti minut stojíte na hlavní lázeňské kolonádě.

Německo Strandhotel Ostseeblick hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Strandhotel Ostseeblick Strandhotel Ostseeblick

Rodinný wellness hotel „Ostseeblick“ se nachází na pláži u Baltského moře v srdci císařských lázní Heringsdorf na ostrově Usedom. Nabízí svým hostům nádherný výhled na moře, vynikající kuchyni v restauraci Bernstein a velkoryse koncipovanou oblast wellness.

Reklama


© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz