Wellness hotely

Wellness hotely - ilustrační fotoWellness hotely se zaměřují na nejmodernější přístup ke zdraví člověka. Zdůrazňují hlavně lidskou psychiku a její obrovský vliv na náš zdravotní stav. Nejmodernější léčebná zařízení a stoprocentně profesionální přístup personálu Vám pomohou dosáhnout kýžené harmonie těla, ducha a mysli.

 

Německo Seehotel Überfahrt hotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězd

Seehotel Überfahrt Seehotel Überfahrt

Pětihvězdičkový hotel v malebném koutu na břehu jezera Tegernsee Vám nabízí moderní pokoje s výhledem na Bavorské Alpy, rozsáhlé welness centrum a 4 restaurace.

Rakousko Ebner’s Waldhof am See hotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superior

Ebner’s Waldhof am See Ebner’s Waldhof am See

Čtyřhvězdičkový hotel „Ebner's Waldhof“ je skutečný dovolenkový ráj. Leží přímo u jezera Fuschlsee v překrásné Salzkammergut, nabízí bohaté možnosti pro Vaší perfektní dovolenou.

Rakousko Hotel Krallerhof hotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superior

Hotel Krallerhof Hotel Krallerhof

Dovolená v Krallerhofu je synonymem skutečného odpočinku. Hotel vedený v rodinném duchu patří k těm nejkrásnějším rekreačním hotelům v Alpách. Krallerhof se nachází mimo frekventované silnice na slunné náhorní plošině v nadmořské výšce 850 m.

Česká republika Lázeňská léčebna Mánes hotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdy

Lázeňská léčebna Mánes Lázeňská léčebna Mánes

Lázeňská léčebna Mánes je umístěna v klidné částí lázeňské zóny, vzdálená cca 10 minut pěší chůze od centra a lázeňské kolonády, je též dostupná městskou dopravou. Léčebnu tvoří komplex tří budov, které jsou vzájemně propojeny. Léčebna nabízí komplexní léčebné, ubytovací a stravovací služby.

Česká republika Hotel Frymburk hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Hotel Frymburk Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Rozkládá se na břehu Lipenské přehrady ve stejnojmenném městečku Frymburk, na ploše 6,5 ha v nadmořské výšce 740 m. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb.

Reklama


© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz