O nás

Kdo jsme:

Portál SpaTrip je dílem společnosti Vedela s.r.o. Ta vznikla proto, aby mohla zaštítit nejen zajímavé internetové projekty. V současné době provozuje také portál Pomocníček.cz, který se zaměřuje na virtuální svět dětí.

Proč právě SpaTrip?

Wellness a Spa můžeme označit za oblast, která se v rámci cestovního ruchu jako jedna z mála rychlým tempem rozvíjí. Můžeme tedy mluvit o jakémsi wellness-boomu.

Návštěva spa a wellness komplexů se stává stále vyhledávanějším způsobem trávení volného času, očisty mysli i těla či jednoduše útěku od každodenních starostí a stresů, a to nejen pro jednotlivce a páry, ale i pro celé rodiny. V mnoha zemích proto vznikla a vzniká řada specializovaných center, hotelů, lázní apod., které nabízejí mnoho zajímavých služeb, kúr, akcí atd. Jak se má ale klient v tak rozsáhlé nabídce zorientovat?

SpaTrip je právě odpovědí na tuto otázku.

Portál si klade za cíl nejen objevovat krásná relaxační místa pro klienty, ale také nové klienty pro tyto kvalitní komplexy. Zároveň tu provozovatele čeká pozitivní i negativní kritika návštěvníků, která je následně zajímavým vodítkem pro budoucí hosty. Tato zpětná vazba je velice důležitá a je motivací pro ty, kteří se zde prezentují, aby své služby zlepšovali nebo drželi na vysoké úrovni.
SpaTrip má tedy také ambici podílet se na zkvalitňování služeb, které wellness a spa centra poskytují. To by ovšem nebylo možné bez těch, kteří rádi cestují a rádi se o své zkušenosti podělí s ostatními – za to jim velice děkujeme.

Kontakt:

Vedela s.r.o.
Kubánské nám.
101 00, Praha 10
Tel: +420 722 108 832
info@spatrip.eu

Reklama


© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz