Čokoládová masáž

V nabídce mnoha masérských salónů a wellness center najdete čokoládovou masáž, která slibuje pocity štěstí a euforie. Chceme Vám poodhalit tajemství čokolády a slastných procedur, které zjemní Vaši pokožku a zlepší Vaši náladu. Pojďte si společně s námi vychutnat čokoládovou masáž.

Čokoládová masáž je královnou mezi luxusními zkrášlujícími procedurami. Smyslná vůně přinese příjemné uvolňující pocity. Kakao přitom skvěle působí i na Vaši pokožku, zpomaluje procesy stárnutí, napomáhá detoxikaci, vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje pleť.

 

Královská čokoláda

Již od pradávna je čokoláda zdrojem dobré nálady. Obsažené kakao podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu). Kakaový prášek je také stěžejní ingrediencí při jedinečných čokoládových procedurách.

Do Evropy se kakao dostalo v 16. století. Čokoláda ve formě famózního nápoje byla původně určena pouze pro členy královských rodin a vysokou šlechtu. Dnes je čokoláda z prvotřídního kakaa lahůdkou, na které si královsky pochutnávají lidé celého světa.

Díky exkluzivní čokoládové masáži si můžete plně dopřát všechny pozitivní účinky čokolády bez toho, abyste se museli bát o svou postavu.

 

Exkluzivní zkrášlující procedury

Čokoládová masáž se většinou sestává z několika wellness procedur. Ty Vám přinesou příjemné uvolnění s lahodnou vůní. Horká čokoláda uleví od bolesti svalů, zjemní a omladí Vaši pleť. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein – podporuje krevní oběh a aktivuje látkovou výměnu, napomáhá tak detoxikaci, účinně působí proti celulitidě.

 

Čokoládová masáž - ilustrační obr. 1Masáž většinou zahajuje peeling, provádí se pomocí panenských rostlinných olejů a rozdrcených kakaových bobů. Alternativou je také použití slaďoučkého třtinového cukru, exotické kokosové moučky, mořské soli nebo mleté kávy. Peeling dokonale pročistí pokožku a odstraní zrohovatělé vrstvičky kůže. Prostřednictvím jemných krouživých pohybů dochází k otevření pórů a prokrvení pokožky. Ta se tímto způsobem připraví na přísun vitamínů, minerálů a antioxidantů obsažených v čokoládě.

Samotná masáž kombinuje techniky a hmaty klasické masáže s jedinečným čokoládovým balzámem. Čokoládový balzám může mít různou podobu - záleží na salónu, kde si smyslnou kúru dopřejete. Vždy však obsahuje čisté kakao, které dodává pokožce koktejl výživných vitamínů a minerálů. Obsažené antioxidanty podporují metabolismus pleti, omlazují pokožku a přispívají k detoxikaci.

Mimořádné zkrášlující účinky jsou na závěr celého rituálu podpořeny čokoládovým zábalem. Ten Vás zahalí do hřejivé čokolády a umožní Vám chvíli relaxovat a užívat si sladké pocity nicnedělání. Po zábalu Vás masírující dokonale otře, po čokoládě zbude jenom heboučká pokožka a delikátní vůně.

 

Pozitivní účinky čokoládové kúry:

  • přináší pocity štěstí, příjemně prohřívá

  • odstraňuje deprese a stres

  • navrací pleti jemnost, zbavuje vrásek, omlazuje

  • vyhlazuje, vyživuje a regeneruje pokožku

  • dodává potřebné vitamíny, minerály a antioxidanty

  • aktivuje látkovou výměnu, napomáhá detoxikaci

  • pomáhá proti celulitidě

  • uvolňuje zatuhlé svaly

 

Čokoládový závoj celého těla

Čokoládové procedury je vhodné aplikovat tam, kde chcete vyhladit a zjemnit pokožku. Je ideální pro dekolt a horní končetiny, stejně tak stehna, kde současně působí proti celulitidě. Často se praktikuje na celém těle – buď jenom ze zadní strany nebo z obou stran.

Čokoládová masáž trvá obvykle přes hodinu. Čokoládové procedury celého těla zaberou až 2 hodiny.

 

Kdy se čokoládová péče nedoporučuje

Masáž se nedoporučuje těhotným ženám, rozhodně není vhodná při alergii na některou ze složek procedury. Při vysokém krevním tlaku a dalších závažných onemocněních se o masáži poraďte se svým lékařem.


Čokoládová masáž - ilustrační obr. 2

Autor článku: SpaTrip | 10.10.2011
Zpět na seznam článků

Reklama


© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz