Wellness hotel Patince

Wellness hotel Patince

hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Patince 43
94639 Patince
Slovensko - Nitranský
Homepage hotelu »
Telefon hotelu: +421357908500

Hodnocení uživatelů:
Nehodnoceno
Kontaktovat hotel

Informace o hotelu

Wellness hotel Patince, který otevřel brány svým návštěvníkům v červenci 2006, se nachází na jižním Slovensku v areálu termálního koupaliště Patince (15 km od Komárna, směr Štúrovo).

V hotelu se nachází největší zážitkový krytý bazén na Slovensku, který je součástí bazénového světa včetně dětského bazénu a klidového bazénu. V saunovém světě najdete 4 druhy saun, ledový relax, Kneippovu koupel a jacuzzi.

Hotel a jeho služby se snažíme neustále zkvalitňovat a rozšiřovat, proto jsme od léta 2007 zprovoznili nové venkovní bazény s atrakcemi a dětským hřištěm a zrekonstruovali sportoviště - tenisový kurt, volejbalové / basketbalové hřiště, beach volejbal.

Začátkem roku 2009 jsme otevřeli nový pavilon hotelu s rozšířeným kongresovým centrem. Pro větší komfort naše hosty jsme vybudovali pokoje rodinného typu, de luxe mezonetové pokoje pro náročnější a další 3 luxusní apartmány. Kongresové kapacity jsme rozšířili až na 340 míst.

Naše wellness centrum poskytuje nadstandardní nabídku realxačných procedur včetně klasických masáží, koupelí, zábalů, celotělových kosmetických ošetření. Hotel nabízí také 5 druhů thajských masáží, které provádějí thajští terapeuti.


Místo a okolí

Komárenský region se nachází na levém břehu Dunaje ve východním cípu Žitného ostrova, při dolním toku Malého Dunaje, Nitry a Žitavy.

Není tedy jen nejjižnějším, ale také nejníže položeným městem na Slovensku.

Ploché nížiny sprestrujú nespočetné agátové lesy bohaté na nektár, vrbinové a topoľové porasty pri riekach a neveľké piesočnaté kopce v severovýchodnej časti regiónu.


Další informace

Psi povoleni
Domácí mazlíčci povoleni
Počet pokojů: 99
Počet lůžek: 250
Check in od: 14:00
Check out do: 11:00

Wellness & Spa prostory

Přístupné i veřejnosti

Typ hotelu

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel s termálním pramenem
Kongresový hotel
Wellness hotel

Možnosti stravování

Pouze snídaně
Polopenze
Plná penze

Místo a okolí

Klidné místo
V blízkosti jezera
V blízkosti města
V blízkosti přírody

Jak se u nás domluvíte

Anglicky
Německy
Česky
Slovensky
Maďarsky

© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz