Lázeňská léčebna Mánes

Lázeňská léčebna Mánes

hotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdyhotel kategorie tři hvězdy

Křižíkova 13
360 01 Karlovy Vary
Česká republika - Karlovarský
Homepage hotelu »
Telefon hotelu: +420353334111

Hodnocení uživatelů:
Nehodnoceno
Prospekty Kontaktovat hotel

Informace o hotelu

Lázeňská léčebna Mánes poskytuje pohodlné bydlení, stravování a léčení pro dospělé a děti "pod jednou střechou". Je umístěna v poklidné části lázeňského území, od centra města a kolonády vzdálená cca 10minut pěší chůze. Disponuje 110 lůžky ve třech budovách , které jsou vzájemně propojeny  koridorem.

Budova Mánes I. je budova hlavní, je zde umístěna recepce se stálou 24-hodinovou službou a prodejem drobného zboží a tiskovin. Ve spodním podlaží budovy se nachází hotelová restaurace. Vysoce profesionální personál včetně nutričního terapeuta se stará o individuální stavu klietů se širokou nabídkou diet -např. redukční, diabetickou, nízkocholesterolovou, bezlepkovou. V budově k dispozice programový manager a knihovna. Budova Čapek je propojena s hlavní budovou koridem a  denní kavárnou s letní terasou. V přízemí budovy jsou ordinace lékařů, rozpis procedur a masérna. Ve spodním podlaží je umístěno wellness centrum.

Budova Mánes II. nabízí ubytování v kategorii standard a je propojena s hlavní budovou spojovací chodbou. Pro je v budově v 1.patře k dispozici herna. V přízemí se nachází elektroléčba a malá tělocvična. V suterénu je umístěna vodoléčba a masérna.


Místo a okolí

Lázeňská léčebna Mánes se nachází na okraji lázeňského území  u lesa , v blízkosti krásného parku s jezírkem.  Od centra města a lázeňské kolonády je vzdálena cca 10 minut pěší chůze, je též dostupná městskou dopravou. Léčebna Mánes leží na rozcestníku turistických tras a je optimálním místem k pěší turistice a cykloturistice.

Přímo v areálu léčebny slouží ke sportovnímu vyžití dětské hřistě se skluzavkou, sportovní hřiště pro míčové hry, trampolína, pétanque, ruské kuželky ,stolní tenis ,badmington, hole na nordick walking apod. Hostům nabízíme pravidelné cvičení  na formování postavy pod odborným dohledem, fitness ,a tělocvičnu .

Pro hosty léčebny k dispozici  parkovací plocha v hotelovém komplexu za poplatek.

 


Další informace

Počet pokojů: 58
Počet lůžek: 108
Počet lůžek ve Spa: 108
Check in od: 12,00 hod
Check out do: 11,00 hod

Wellness & Spa prostory

Přístupné i veřejnosti

Typ hotelu

Lázeňský hotel

Možnosti stravování

Pouze snídaně
Polopenze
Plná penze

Místo a okolí

Klidné místo
Lázeňské místo
Ve městě

Jak se u nás domluvíte

Anglicky
Německy
Česky
Slovensky
Polsky
Rusky

© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz