Hotel Imperial

Hotel Imperial

hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Libušina 18
36001 Karlovy Vary
Česká republika - Karlovarský
Homepage hotelu »
Telefon hotelu: +420353203113

Hodnocení uživatelů:
Nehodnoceno
Kontaktovat hotel

Informace o hotelu

Hotel Imperial nabízí již od roku 1912 hotelové a lázeňské služby té nejvyšší kvality. Přesvědčte se o tom jako již tisíce hostů ze všech koutů světa.

V nedávné době byly interiéry této neoklasicistní dominanty Karlových Varů kompletně zrekonstruovány. Avšak místa ve kterých pobývaly významné české i zahraniční osobnosti si i přes rekonstrukci zachovala jedinečnou atmosféru a styl.

Hotel Imperial disponuje moderním balneocentrem a širokou nabídkou tradičních i moderních procedur. Péče o klienty spadá do rukou kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, rehabilitačních pracovníků a dalšího zdravotnického personálu.

Nejoblíbenějším programem je tradiční komplexní lázeňská léčba. Je založena na léčivé síle přírodních léčebných zdrojů vyskytujících se na území Karlových Varů. Naši lékaři ji na základě poznatků z novodobé balneologie doplňují o moderní procedury tak, aby její pozitivní efekt na váš organismus byl co největší.

Dále nabízí hotel Imperial týdenní wellness programy. Absolvování wellness programu přináší nejen tělesnou, ale též duševní pohodu. Zapoměňte na problémy a shon všedního dne a užijte si v klidu a komfortním prostředí všechny příjemné procedury.

Jako příjemný doplněk lázeňské léčby a wellness programů jsou pro vás připraveny „beauty služby“. Svěřte se do rukou místních stylistů a vizážistů


Místo a okolí

Karlovy Vary jsou největším a nejvýznamnějším lázeňským městem České republiky. Historie města sahá až do 14. století. Proto není divu, že jsou Karlovy Vary plné historických památek a dalších zajímavých míst, která stojí za to vidět. My vám nabízíme několik z těch najzajímavějších.
Na procházku městem spojenou s exkurzí do sklárny Moser a Becherova muzea se můžete vydat i s naší cestovní agenturou Pentalog Tour.

Navštivte karlovarské:

Kolonády,Kostely, Lázeňské budovy, Galerie a muzea, Rozhledny a vyhlídky, Další architektonické památky


Další informace

Psi povoleni
Počet pokojů: 219
Počet lůžek: 405
Check in od: 14:00
Check out do: 12:00

Wellness & Spa prostory

Pouze pro hotelové hosty

Typ hotelu

Lázeňský hotel
Minerální lázně
Spa hotel
Termální lázně
Wellness hotel

Možnosti stravování

Pouze snídaně
Polopenze
Plná penze

Místo a okolí

Lázeňské místo
V blízkosti přírody
Ve městě

Jak se u nás domluvíte

Anglicky
Německy
Česky
Rusky

© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz