Gräflicher Park Hotel & Spa

Gräflicher Park Hotel & Spa

hotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superiorhotel kategorie čtyři hvězdy - superior

Brunnenallee 1
D-33014 Bad Driburg
Německo - Severní Porýní-Vestfálsko
Homepage hotelu »
Telefon hotelu: +49 5253 95230

Hodnocení uživatelů:
Nehodnoceno
Prospekty Kontaktovat hotel

Informace o hotelu

V jedinečném čtyřhvězdičkovém lázeňském resortu třídy superior na úpatí Teutoburského lesa v Porýní Vestfálsku doprovázíme své hosty na jejich individuální cestě za rovnováhou těla i duše a nabízíme jim kromě prvotřídního wellness pobytu i možnost uspořádat zde, v tomto exkluzivním prostředí konference a firemní a jiné akce. Uprostřed bohaté zeleně velkého krajinného parku na Vás čeká luxus, radost ze života a pohoda. Je nám ctí, že zde můžeme vítat hosty jako jste Vy.

Každý pokoj je jako sen, je unikátní na nejvyšší úrovni: 135 našich pokojů a junior apartmánů typu suite zařídila hraběnka Annabelle von Oeynhausen-Sierstorpff s velkou láskou k detailu. Každá z našich šesti ubytovacích budov je zařízena jinak. Hraběcí styl, diskrétně elegantní, individuální a útulný, lze na celém světě najít ještě jednou v jednom malém hotelu. Harmonické spojení designu, historických prvků a starožitností Vás získá od prvního okamžiku Vašeho pobytu.

 

Konečně čas pro sebe: objevte daleko od starostí všedního dne svou zcela privátní oázu odpočinku. Lázeňská zahrada, ústřední část hotelu „Gräflicher Park Hotel & Spa“, nabízí na ploše 1500 m2 vše, co činí dobře tělu i duši. Konečně si můžete pořádně zaplavat v 25 m dlouhém celoročně vyhřívaném venkovním bazénu, který je naplněn pramenitou vodou. Různé sauny, vířivky a parní lázně Vás zvou k regeneraci, lázeňská zahrada s lehátky tvoří ráj uprostřed zeleně.

Fitness studio s „high-tech“ přístroji rychle zregeneruje unavené svaly. Kdo se chce nechat od hlavy až k patě hýčkat v rámci nabídky péče o krásu a wellness, je v rukách kompetentního týmu lázeňské zahrady na správném místě. Teplé barvy v celých lázních podporují Vaši celkovou pohodu. A vyplatí se nechat bloudit zrak kolem. Ze všech místností si totiž můžete užívat půvabných perspektiv v hraběcím parku, jedné z nejkrásnějších krajinných zahrad v Německu.


Další informace

Psi povoleni
Počet pokojů: 135
Počet lůžek: 270
Check in od: 15:00
Check out do: 11:00

Wellness & Spa prostory

Pouze pro hotelové hosty

Typ hotelu

Hotel pro rodiny s dětmi
Luxusní hotel
Spa hotel
Wellness hotel
Zámecký hotel

Možnosti stravování

Polopenze

Místo a okolí

Klidné místo
V blízkosti města
V blízkosti přírody

Jak se u nás domluvíte

Anglicky
Německy
Italsky

© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz