Francis Palace

Francis Palace

hotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdyhotel kategorie čtyři hvězdy

Jezerní 15/2
35101 Františkovy Lázně
Česká republika - Karlovarský
Homepage hotelu »
Telefon hotelu: +420354479700

Hodnocení uživatelů:
Nehodnoceno
Kontaktovat hotel

Informace o hotelu

V našem hotelu naleznete 36 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových elegantně zařízených pokojů. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna/wc, lednička, telefon s přímou volbou, SAT – TV, radiobudík, vysoušeč vlasů, trezor a možnost bezdrátového připojení k internetu.

Součástí hotelu je recepce, restaurace, kavárna, letní a zimní terasa, výtah, parkoviště hlídané kamerovým systémem, směnárna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra. Léčebné procedury zahrnují bazén, různé druhy koupelí. Hostům slouží i přilehlá zahrada s posezením a fontánkou minerální vody. Všechny služby je možné hradit kreditními kartami.

V hotelové restauraci servírujeme české a mezinárodní speciality. V rámci léčebných programů připravujeme i dietní stravu. Hostům je k dispozici salátový bar. Snídaně probíhají formou švédských stolů.

Ochutnejte například grilované jehněčí kotletky gratinované sýrem Buche de Chevre s fazolkami restovanými na mladém česneku, servírované na lůžku šťouchaných brambor.

K příjemnému posezení Vám nabízíme výběrovou kávu Piazza Intenzo, kvalitní čaje Pickwick Leafs a tradiční odrůdová vína Znovín.


Místo a okolí

Hotel Francis Palace se nachází v klidné části města, mezinárodně vyhledávaného již od dob vlády Františka Josefa I. Lázně jsou vyhledávané pro 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů, o kterých jsou první písemné zmínky již z roku 1502. Jeden z nich, pramen Štěpánka, je využíván při léčebných procedurách našeho hotelu.


Další informace

Psi povoleni
Domácí mazlíčci povoleni
Počet pokojů: 42
Počet lůžek: 78
Počet lůžek ve Spa: 78
Check in od: 12:00
Check out do: 10:00

Wellness & Spa prostory

Pouze pro hotelové hosty

Typ hotelu

Lázeňský hotel
Spa hotel
Wellness hotel

Možnosti stravování

Pouze snídaně
Polopenze
Plná penze

Místo a okolí

Lázeňské místo

Jak se u nás domluvíte

Německy
Česky

© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz