Carlsbad Plaza

Carlsbad Plaza

hotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězdhotel kategorie pět hvězd

Mariánskolázeňská 23
360 01 Karlovy Vary
Česká republika - Karlovarský
Homepage hotelu »
Telefon hotelu: +420353225502

Hodnocení uživatelů:
Nehodnoceno
Prospekty Kontaktovat hotel

Informace o hotelu

Hotel nabízí široký výběr procedur a relaxačních programů na více než 3 000 m2. Hosté přijíždějící na léčebné diagnostické programy i ti, kteří si žádají lékařskou asistenci při snižování váhy, jsou v nejlepších a profesionálních rukou lékařů Carlsbad Clinic. Bohatou škálu léčebných procedur poskytuje Medical Spa Gallery. Čtyři specializovaní lékaři zajišťují hostům neustálou denní péči. Pro masáže či relaxaci doporučujeme navštívit salón krásy “Magic Charm” nebo thajské masáže “Mystic Temple”, vše v jedinečné Carlsbad Clinic.

Možnost regenerace těla i ducha nabízí WELLNESSLAND, který je koncipován jako tichá ulička starého městečka Karlsbad. Hosté hotelu zde mají k dispozici bazén o rozměru 15 x 6 m s protiproudem, whirlpool, anatomický bazének s výřivkami, sedm druhů saun, bazének s minerální vodou, japonský akupresurní bazének a relaxační místnost s vodními vyhřívanými lůžky. Nechybí ani osvěžující Fit Bar s nabídkou lahodných čajů, čerstvě připravených džusů či čerstvého ovoce.

Unikátní léčebný komplex MEDICAL SPA GALLERY využívá nejen bohaté přírodní termální a minerální zdroje, ale také nové léčebné postupy a špičkové technické vybavení. Osvědčená tradice karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu pomáhá při léčbě nemocí trávicího a pohybového ústrojí, nemocí žláz s vnitřní sekrecí, zvláště diabetes mellitus a nemocí horních cest dýchacích. Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky lázeňských procedur.

Víme, jak Vám pomoci a jaké obrovské možnosti můžeme nabídnout v CARLSBAD CLINIC. Kombinace metod netradiční medicíny a moderní léčby nám dovoluje navodit ve Vašem těle a duši rovnováhu.

Vstupujete-li do kliniky, vcházíte do chrámu krásy a zdraví. Po zhodnocení zdravotního stavu Vám doporučíme široké spektrum léčebných a diagnostických metod.

Je Vám k dispozici celotělová tříkomorová kryoterapie, tradiční a thajské masáže, pleťová a tělová ošetření pro ženy i muže přírodní kosmetikou Thalgo, Terraké či St Barth, rašelinová koupel, nebo střevní výplachy. Jsme schopni pomoci i radikálním způsobem. Máme k dispozici moderní operační sál, kde odborný tým provede korekce Vašeho těla s použitím operačních metod ambulantní chirurgie.


Místo a okolí

Hotel se nachází v klidném prostředí lázeňského centra Karlových Varů v těsné blízkosti budovy Lázní I.


Další informace

Psi povoleni
Domácí mazlíčci povoleni
Počet pokojů: 160
Počet lůžek: 320
Check in od: 14:00
Check out do: 12:00

Wellness & Spa prostory

Přístupné i veřejnosti

Typ hotelu

Business Hotel
Hotel s termálním pramenem
Lázeňský hotel
Luxusní hotel
Medical Wellness hotel
Minerální lázně
Spa hotel
Termální lázně
Wellness hotel

Možnosti stravování

Bez stravování
Pouze snídaně
Polopenze
Rozšířená polopenze
Plná penze
All Inclusive

Místo a okolí

Klidné místo
Lázeňské místo
V blízkosti města
V blízkosti přírody

Jak se u nás domluvíte

Anglicky
Německy
Česky
Rusky

© NajdiWellness.cz | Design&Code BrightLight.cz